Fotokopi Kiralama

1.Uygulama

Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen Zengin Büro Makineleri ne ait olup bütün giderler (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) yine Zengin Büro Makineleri tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı fotokopi kağıdından ve makinanın güvenliğinden sorumludur. Ayrıca, kullanıcı ay sonunda çekmiş olduğu kopya sayısı kadar kopya başı çekim ücreti üzerinden ödeme yapar.

2.Uygulama

Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen müşteriye aittir. Bunun dışında fotokopinin ve baskının oluşmasında gerekli olan her türlü masraf (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) Zengin Büro Makineleri firmasına aittir (Fotokopi kağıdı hariç). Müşteri, ay sonunda çekmiş olduğu fotokopi ya da almış olduğu çıktı adedi kadar belirlenmiş kopya başı birim fiyatı üzerinden ödeme yapar.

3.Uygulama

Bu sistemde makinenin mülkiyeti Zengin Büro Makineleri firmasına ait olup. Kullanıcı sözleşme süresi boyunca aylık belli bir kira öder ve çekmiş olduğu kopya adedi kadar çekim ücretini de Zengin Büro Makineleri firmasına yapar.

Buna karşılık Zengin Büro Makineleri makineyi müşteride konumlandırdıktan sonra yine kopyanın oluşması için gerekli (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) her türlü gideri karşılar.

Günlük kiralama

Yukarıdaki uzun dönemli üç pakedin yanısıra, toplantı, konferans, kongre, fuar, sempozyum gibi günlük ya da kısa dönemli faaliyetler için de Kiralık Fotokopi Sistemi uygulanabilir.

Renkli Fotokopi Kiralama

Günümüzde renkli baskılama teknolojileri sadece profesyonel alanlarda yer bulmaktan çıkmış, küçük ölçekli işletmeler ve kişisel ofislerde dahi ihtiyaç haline gelmiştir.

Kiralık Renkli Fotokopi Sistemi sayesinde;

  • Küçük çapta matbaa işleri (kartvizit, el ilanı, afiş vb),
  • Kişisel renkli çıktı ihtiyaçları (fotoğraf, kapak vb)
  • Okullarda ihtiyaç duyulan, diploma, takdir, teşekkür, onur belgeleri ve bunlar dışında birçok ihtiyaç, Arya Büro Makineleri ve Ofis Ürünleri'nin size düşük maliyetlerle sağladığı Renkli Kiralık Fotokopi Sistemi ile sağlanabilmektedir.

Kiralık Renkli Fotokopi Sistemi'nde, markalarımızın, teknik ekip ve geniş ürün yelpazemizin avantajıyla Kiralık Fotokopi Sistemi'ndeki hizmet kalitemizden ödün vermeden Renkli baskı ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

Büyük bölümünü, yetkilisi bulunduğumuz ve Dünya'da "Renkli Baskı" dendiğinde öne çıkan markaların oluşturduğu ürün yelpazemizle, Renkli Fotokopi Makineleri artık sizin de işletmenizin bir parçası.

İşletmenizde Renkli Fotokopi hizmetinden faydalanmanız artık çok kolay!

Fotokopi Kiralama Fiyatı

Fotokopi Kiralama Fiyatı, ortalama bir aralığa sahiptir fakat net bir ücreti yoktur.

Bunun sebebi, kullanıcının çekim adedine ve ihtiyacı olan donanıma göre değişiklik göstermesidir. Bu yüzden fiyatlar, müşterilerimizle karşılıklı olarak görüşülüp, ihtiyaçlarının tamamen analiz edilmesinden sonra, müşteri temsilcilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz fotokopi makinesine kopya başı birim fiyatı belirlemek için telefon ya da e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

E-posta: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Gsm: 0 (532) 779 90 32

Telefon: 0 (380) 524 10 60

Faks: 0 (380) 512 10 60