Kurumsal

2015 yılında faaliyete geçen firmamız yazıcı servisi, bakım, toner dolumu ve satışı konularında Düzce faaliyet göstermektedir. Firmamız yazıcı tamiri bakım ve onarım hizmetleri ile aralıksız hizmet vermektedir uzman kadromuzla yaptığımız hizmetler garanti kapsamındadır.

Firmamız, temsil ettiği  markalarla en küçük ofisten, en karmaşık doküman akışı olan büyük firmalara kadar her türlü bünyeye yönelik çözümü mümkün olan en kısa sürede  sunabilmektedir.

Ofis Makineleri konusunda her zaman yeniliklerin takipçisi olan ve dünyaca bilinen markaları sizlere sunan Zengin Büro Makineleri sektörde 7 yıllık tecrübesiyle en yeni teknolojiyi güven ve kaliteyle birleştirerek kapınıza kadar getiriyor.

Konusunda uzman teknik kadroyla siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini sunma gayreti gösteren firmamız cazip fiyat avantajlarıyla ve kaliteli hizmetiyle sektörde büyümeye devam ediyor...

Misyonumuz

Sektördeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

Vizyonumuz

Başarılı konumunu sürekli geliştirmek. Girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.

Zengin Büro Makineleri

images/zengin/galeri/001.jpg images/zengin/galeri/002.jpg images/zengin/galeri/003.jpg images/zengin/galeri/004.jpg